Agnieszka Kozieł – Partner


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna.

Ukończyła Europejskie Prawo Materialne w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, warsztaty audytorów systemu ISO 9001:2000 oraz studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Pełniła funkcję Mediatora przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Współpracowała z samorządem radcowskim w zakresie kształcenia ustawicznego aplikantów.

Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu wykładów w ramach szkoleń i konferencji m. in. dla Polskiej Akademii Nauk i wydawnictwa INFOR. Publikuje w periodykach Polskiej Akademii Nauk. Autorka monografii „Zysk w spółce kapitałowej. Aspekty prawno-handlowe” (Difin 2012).

Specjalizuje się w zagadnieniach prawno-handlowych, prawie geologicznym i górniczym, podatkach oraz audytach prawnych. Praktykę zdobywała samodzielnie i w ramach pracy zespołowej przy przeprowadzaniu audytów, w tym specjalistycznych prawno-finansowych i prawno-geologicznych, dla takich spółek jak Zielona Budka S.A., Lotos Petrobaltic S.A., Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A., KGHM Polska Miedź S.A., PEC Kalisz S.A., BOT KWB Bełchatów S.A.

Z Kancelarią Juris związana od 1998 r.

Języki obce: angielski.

Prowadzi również indywidualną kancelarię radcy prawnego.

Radca prawny.

e-mail: agnieszka.koziel@juris.pl

usługi usługi Rekomendacje:
Dostarczamy merytorykę:
Nasi klienci: